Zimsko prehodno obdobje

14. 11. 2015

Aktualno

Naši mladi nogometaši so jesenski del tekmovanja končali, kar pa ne pomeni, da je aktivnosti v letošnjem letu že konec. V zimskem prehodnem obdobju bodo trenirali 3-4x tedensko ter igrali tekme na Zimskih tekmovanjih.

 

 

Zimsko tekmovanje U-9                           Pravila - Zimsko tekmovanje U-9

 

Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 3 skupine:

 

Skupina A:        

NK Šentjur A

NK Rudar Velenje A

NK Vojnik

NK Radeče

NK Celje B

 

Skupina B:    

NK Laško

NK Hrastnik

NK Šentjur B

NK Kovinar Štore

NK Rudar Velenje B

 

Skupina C:

NK Celje A

ND Imeno

KNK Odred Kozje

NK Rogaška

NK Brežice 1919

 

PREDTEKMOVANJE

 

Skupina A  (12.12.2015 ob 9.30 uri) - Celje - Balon Skalna klet

Skupina B  (13.12.2015 ob 10.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina C  (20.12.2015 ob 10.00 uri) - Rogatec - Športna dvorana

Skupina A  (09.01.2016 ob 9.30 uri) - Celje - Balon Skalna klet

Skupina B  (24.01.2016 ob 10.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina C  (januar 2016 - točen datum še ni znan)

 

FINALNI TURNIR

 

(06.02.2016 ob 9.30 uri) - Hrastnik - Športna dvorana - Dolanka

 

 

 

Zimsko tekmovanje U-11                         Pravila - Zimsko tekmovanje U-11 

 

Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 3 skupine:

 

Skupina A:        

NK Celje B

NK Rudar Velenje A

NK Vojnik

NK Rogaška

NK Brežice 1919 A

 

Skupina B:    

NK Celje C

NK Rudar Velenje B

NK Šentjur B

NK Hrastnik

NK Brežice 1919 B

 

Skupina C:

NK Šmartno 1928

NK Radeče

NK Celje A

NK Šentjur A

 

  

PREDTEKMOVANJE

 

Skupina A  (05.12.2015 ob 9.30 uri) - Celje - Balon Skalna klet

Skupina B  (13.12.2015 ob 13.30 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina C  (19.12.2015 ob 9.30 uri) - Celje - Balon Skalna klet

Skupina A  (20.12.2015 ob 13.30 uri) - Rogatec - Športna dvorana

Skupina B  (24.01,2016 ob 13.30 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina C  (Januar 2016 - točen datum še ni znan)

 

FINALNI TURNIR

 

(06.02.2016 ob 13.30 uri) - Hrastnik - Športna dvorana - Dolanka

 

 

 

Zimsko tekmovanje U-13                         Pravila - Zimsko tekmovanje U-13 

 

Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 3 skupine:

 

Skupina A:        

KNK Odred Kozje

NK Šentjur A

NK Brežice B

NK Vojnik

NK Hrastnik - modri

 

Skupina B:    

NK Kovinar Štore A

NK Šentjur B

NK Hrastnk - beli

NK Radeče

NK Rudar Velenje A

 

Skupina C:

NK Brežice A

ND Polzela

NK Rudar Velenje B

NK Rogaša

NK Kovinar Štore B

 

Vsi turnirji se bodo odvijali v Športni dvorani Dolanka na Dolu pri Hrastniku po naslednjem razporedu:

 

PREDTEKMOVANJE

 

Skupina A  (15.11.2015 ob 10.00 uri)

Skupina B  (15.11.2015 ob 13.30 uri)

Skupina C  (29.11.2015 ob 10.00 uri)

Skupina A  (29.11.2015 ob 13.30 uri)

Skupina B  (13.12.2015 ob 10.00 uri)

Skupina C  (13.12.2015 ob 13.30 uri)

 

FINALNI TURNIR

 

(17.01.2016 ob 10.00 uri)