Dvoranski nogometni turnir U-15 - rezultati

11. 01. 2016

Aktualno

V športni dvorani Dolanka se je v soboto, 09.01.2016, uspešno odvil dvoranski nogometni  turnir selekcije U-15, na katerem je sodelovalo 16 ekip: NK Hrastnik, NK Radeče, NK Ljubljana Modri, NK Kovinar Štore, NK Zagorje, NK Rudar Trbovlje, KNK Odred Kozje, NK Ljubljana Beli, NK Vransko, NK Laško Pivovar, NK Olimpija, ND Črnuče, NK Šentjur A, NK Šentjur B, NK Termit Moravče in NK Ljubno.

Po uspešnem igranju v skupinskem delu z dvema zmagama in enim porazom domači ekipi žal ni uspelo poseči po višji uvrstitvi, saj so v razigravanju, po odlični igri z neodločenim rezultatom 1 : 1, v izvajanju kazenskih strelov izgubili proti našim sosedom NK Rudar Trbovlje. Kljub temu lahko rečemo, da je bil turnir izpeljan odlično, kar so potrdile tudi sodelujoče ekipe. Vzdušje je bilo odlično. Prikazane igre so nudile veliko užitka navijačem na tribuni.

V upanju, da se prihodnje leto ponovno vidimo na dvoranskem nogometnem turnirju U-15, se NK Hrastnik zahvaljuje vsem sodelujočim ekipam in navijačem ter prostovoljcem, ki so poskrbeli, da je vse potekalo nemoteno.

 

V nadaljevanju si lahko ogledate rezultate turnirja.

 

 

SKUPINSKI DEL

 

SKUPINA A TOČKE

DANI

GOLI

PREJETI

GOLI

GOL

RAZLIKA

MESTO
NK HRASTNIK 6 5 1 4 2.
NK ZAGORJE 9 8 0 8 1.
NK VRANSKO 3 1 4 -3 3.
NK ŠENTJUR A 0 0 9 -9 4.

 

SKUPINA B TOČKE

DANI

GOLI

PREJETI

GOLI

GOL

RAZLIKA

MESTO
NK RADEČE 1 2 8 -6 4.
NK RUDAR TRBOVLJE 3 4 4 0 3.
NK LAŠKO PIVOVAR 7 4 0 4 1.
NK ŠENTJUR B 5 4 1 3 2.

 

URA SKUPINA IGRALNI PAR REZULTAT
9:00 A NK HRASTNIK  : NK ŠENTJUR A 4 : 0
9:13 A NK ZAGORJE  : NK VRANSKO 3 : 0
9:26 B NK RADEČE : NK ŠENTJUR B 1 : 1
9:39 B NK LAŠKO PIVOVAR : NK RUDAR TRBOVLJE 1 : 0
9:52 A NK ŠENTJUR A : NK ZAGORJE  0 : 4
10:05 A NK HRASTNIK  : NK VRANSKO 1 : 0
10:18 B NK ŠENTJUR B : NK RUDAR TRBOVLJE 3 : 0
10:31 B NK LAŠKO PIVOVAR : NK RADEČE 3 : 0
10:44 A NK ŠENTJUR A : NK VRANSKO 0 : 1
10:57 A NK ZAGORJE  : NK HRASTNIK  1 : 0
11:10 B NK ŠENTJUR B : NK LAŠKO PIVOVAR 0 : 0
11:23 B NK RUDAR TRBOVLJE : NK RADEČE 4 : 1

 

SKUPINA C TOČKE

DANI

GOLI

PREJETI

GOLI

GOL

RAZLIKA

MESTO
NK LJUBLJANA MODRI 4 2 5 -3 2.
KNK KOZJE 3 1 8 -7 3.
NK OLIMPIJA 9 13 0 13 1.
NK TERMIT MORAVČE 1 1 4 -3 4.

 

SKUPINA D TOČKE

DANI

GOLI

PREJETI

GOLI

GOL

RAZLIKA

MESTO
NK KOVINAR ŠTORE 7 4 0 4 1.
NK LJUBLJANA BELI 1 2 4 -2 4.
ND ČRNUČE 5 3 2 1 2.
NK LJUBNO 2 2 5 -3 3.

 

URA SKUPINA IGRALNI PAR REZULTAT
9:00 C NK TERMIT MORAVČE : NK OLIMPIJA 0 : 2
9:13 C NK LJUBLJANA MODRI : KNK KOZJE 1 : 0
9:26 D ND ČRNUČE : NK LJUBNO 1 : 1
9:39 D NK LJUBLJANA BELI : NK KOVINAR ŠTORE 0 : 1
9:52 C NK TERMIT MORAVČE : NK LJUBLJANA MODRI 1 : 1
10:05 C KNK KOZJE : NK OLIMPIJA 0 : 7
10:18 D NK LJUBNO : NK LJUBLJANA BELI 1 : 1
10:31 D NK KOVINAR ŠTORE : ND ČRNUČE 0 : 0
10:44 C NK LJUBLJANA MODRI : NK OLIMPIJA 0 : 4
10:57 C KNK KOZJE : NK TERMIT MORAVČE 1 : 0
11:10 D NK KOVINAR ŠTORE : NK LJUBNO 3 : 0
11:23 D ND ČRNUČE : NK LJUBLJANA BELI 2 : 1

 

 

RAZIGRAVANJE

 

URA IGRALNI PAR   REZULTAT 1/4  
14:15 A1 NK ZAGORJE : NK RADEČE B4   2 : 0 E  
14:28 B2 NK ŠENTJUR B : NK VRANSKO A3   1 : 0 F  
14:41 B1 NK LAŠKO PIVOVAR : NK ŠENTJUR A A4   2 : 0 G P
14:54 A2 NK HRASTNIK : NK RUDAR TRBOVLJE B3   2 : 3 H P
                       
URA IGRALNI PAR   REZULTAT 1/4  
15:07 D1 NK KOVINAR ŠTORE : NK TERMIT MORAVČE C4   4 : 3 I P
15:20 C2 NK LJUBLJANA MODRI : NK LJUBNO D3   3 : 4 J P
15:33 D2 ND ČRNUČE : KNK ODRED KOZJE C3   2 : 3 K P
15:46 C1 NK OLIMPIJA : NK LJUBLJANA BELI D4   10 : 0 L  

 

  

ČETRTFINALE

 

URA IGRALNI PAR REZULTAT 1/2  
16:05 E NK ZAGORJE : NK LJUBNO J 2 : 0 Z1  
16:20 L NK OLIMPIJA : NK ŠENTJUR B F 2 : 0 Z2  
16:35 G NK LAŠKO PIVOVAR : KNK ODRED KOZJE K 4 : 2 Z3 P
16:50 I NK KOVINAR ŠTORE : NK RUDAR TRBOVLJE H 1 : 2 Z4  

 

 

POLFINALE

 

URA IGRALNI PAR REZULTAT
17:10 Z1 NK ZAGORJE : NK LAŠKO PIVOVAR Z3 3 : 1
17:25 Z2 NK OLIMPIJA : NK RUDAR TRBOVLJE Z4 4 : 0

 

 

TEKMA ZA 3. MESTO

 

URA IGRALNI PAR REZULTAT  
17:45 NK LAŠKO PIVOVAR : NK RUDAR TRBOVLJE 5 : 4 P

 

 

FINALE

 

URA IGRALNI PAR REZULTAT
18:00 NK ZAGORJE : NK OLIMPIJA 0 : 1

 

 

NAJBOLJŠE EKIPE IN POSAMEZNIKI TURNIRJA

 

1. mesto:   NK Olimpija
2. mesto:   NK Zagorje
3. mesto:   NK Rudar Trbovlje

 

 

naj vratar:   Kim Kurež NK Zagorje
naj igralec:   Stefan Petrovič NK Olimpija
naj strelca:   Jošt Urbančič NK Olimpija
  Renato Simič NK Olimpija

 

 

Fotografije iz turnirja si lahko ogledate tukaj.